0 (322) 429 01 14

info@yumexplastik.com

HAKKIMIZDA

Yumex Plastik Geri Dönüşüm 5 yıl önce Adana'da kurulmuştur ve geri dönüşüm alanında faaliyet göstermektedir.

%100 ithalat ve %100 ihracat yapan firmamız ayda 1000ton ldpe siyah granül üretmektedir.

LDPE BLACK GRANÜL üretip Yurtdışında çeşitli ülkelere ihraç etmekteyiz.%100 ithalat ve %100 ihracat yapan bir firmayız.Ayda 1000-1.200 ton üretim yapmaktayız.Ve bu

ürettiğmiz granüllerimiz 120 mesh elekten geçmektedir.


VİZYON

Firmamızı Ulıslararası piyasada saygın ve güvenilir marka haline getirmek. Bize emanet edilmiş,sahip olduğmuz güzelliklerle dolu dağamızı aynı güzelliklerle yarınlara,çocuklarımıza miras bırakmak. Sıfırlanmış artık,sürdürülebilir evre,Türkiye'de herkese örnek olacak nitelikte bir hizmet anlayışı. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnunuiyeti.

Yumex Plastik Geri Dönüşüm olarak;

İnsana değer veren ve müşteri odaklı hizmet anlayışına sahibiz.Bizim için üretimin en önemli katkısı istihdamdır.

Bizde çalışanlarımıza 5.000metrekare kapalı 5.000 metrekare açık alanı olan işletmemizde istihdam sağlamaktayız.

MİSYON

Bildiğniz üzere günümüzde küresel ısınmanın sonuçları daha da kendini göstermiş,iklimler değişmeye pekçok nesil tükenmeye başlamıştır.Tüm bu süreç devam ederken şüphesiz geri dönüşüme her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Yumex Plastik dinamik ve çevreci bir geri dönüşüm kurumudur.Biz üretimde ciddiyet ve kaliteye önem veren bir firmayız.Aldiğmiz hurdaları Avrupa'dan ithal etmekteyiz.

2020 HEDEFİMİZ

Dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek üretimimizi dünya standartlarına getirmek, ayda 2.000 ton üretim kapasitesine ulaşmak 2020 hedeflerimizin arasında yer almaktadır, ayrıca yeni üretim tesisimiz yakında faaliyete geçecektir.